середу, 24 травня 2023 р.

ЗДО №3 "ВЕСЕЛКА" долучились до Всеукраїнського мегазбіру пластикових кришок

    

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МЕГАЗБІР

пластикових кришок
«Кришечки збери – Україні допоможи»
      Збираємо тільки пластикові кришечки, вони мають бути чистими, без стороннього запаху.
Обмін 3 млн. кришечок (6 тон пластику) = розвідувальний БПЛА для Збройних сил України.
 
Пластик рятує життя
 
Строки: якнайшвидше, відправку 20-25
 числа кожного місяця
Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації, приєднується до всеукраїнського мегазбору пластикових кришечок та запрошує усіх бажаючих.
Актуальна ініціатива ГО «Місто майбутнього»: обмін 3 млн кришечок (6 тон пластику) = розвідувальний БПЛА для Збройних сил України. 
Триває збір тільки другого типу пластику (HDPE). Кришечки мають бути чистими, без стороннього запаху. Строки: якнайшвидше.
Як повідомляють організатори, партнер мегазбору «Нова пошта» здійснює відправку 20-25 числа кожного місяця, мінімальна вага 5 кг.
 
Кришки легкі, тому варто об'єднуватись. Ми збираємо за адресою м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 (з 9.00 до 16.00 год у будні). 
В області ініціативу вже підтримав департамент освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. Можна організувати власний пункт збору, повідомивши адресу збору нам або ГО «Місто майбутнього». 
Пластик, з якого роблять кришешки, є доброю сировиною, тому здаючи на переробку ми зменшуємо кількість сміття. А в даному випадку зібрані пластикові кришешки будуть конвертовані на підтримку Збройних сил України.  
Допоможемо разом ЗСУ та довкіллю.Немає коментарів:

Дописати коментар

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», яка проводиться щорічно з 27 листопада до 10 грудня

             Шановні колеги,  в ЗДО №3 "Веселка" розпочинається Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», яка проводиться...